Veebipoe Soolo Kohvik & Catering (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Sildo Luke (10287149), asukohaga Oja 14, Nõo alevik, Nõo vald, Tartumaa.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.
Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.


Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Pangalinke pakub Maksekeskus AS. Arveldamise valuuta on Euro (€).

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Tulenevalt kauba iseloomust ei ole võimalik tellitud kaupa tagastada. Pretensioonide korral tuleb kliendil koheselt ühendust Veebipoega taasesitatavas vormis, saates e-kirja aadressile info@soolocatering.ee
Kõik pretensioonid lahendadatakse individuaalselt.

Tellimuse väljastamine

Tellimuste väljastamine toimub aadressil Oja 14, Nõo tööpäeviti ajavahemikus 10.00-14.00, välja arvatud juhul, kui ostja esitab tellimuse tööpäeval pärast kella 14.00 või nädalavahetusel - sellisel juhul väljastatakse kaup järgmisel tööpäeval.

Peolaua- ja kulinaariatoodete puhul tuleb tellimus esitada vähemalt 24 tundi ette, nädalavahetuseks 36 tundi ette. Toodetele saab valida järgitulemise või kohaletoimetamise Nõo aleviku piires.

Taganemisõigus

Kuna tegemist on kiiresti rikneva kaubaga, ei ole võimalik tellitud kaupa tagastada. Pretensioonide korral tuleb kliendil koheselt ühendust Veebipoega taasesitatavas vormis, saates e-kirja aadressile info@soolocatering.ee
Kõik pretensioonid lahendadatakse individuaalselt.


Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba kauba üleandmise hetkel.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 14 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

Sildo Luke OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Sildo Luke OÜ ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi, sisestades veebilehel e-posti aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest, andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldavas e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@soolocatering.ee või helistada telefonil 55542283.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.