Pakume catering-teenust Sinu poolt valitud kohas või meie kohviku ruumides erinevateks tähtpäevadeks – sünnipäevad, pulmad, peied, grillpeod, piknikud, jne. Meilt on võimalik tellida toitlustamisteenus ka konverentsideks, seminarideks, väliüritusteks.

Miks valida Soolo Catering?

Kliendid, kes ikka ja jälle meie poole pöörduvad, hindavad meie

  • 30-aastast kogemust toitlustusvaldkonnas
  • maitsvat, naturaalsest toorainest valmistatud toitu
  • professionaalset teenindust

2017. aastal olime Äripäeva catering-firmade TOP-is 26. kohal, 2021. aastal tõusime 21. kohale, 2022. aastal 18. kohale.


Milliseid teenuseid Soolo Catering pakub?

Võimalik on valida nii täisteenus (laua katmise ja koristamise ning jooksva teenindamisega) kui soodsama võimalusena ainult kohaletoimetamise teenus (või hoopis ise toitudele järgi tulla). Täisteenuse puhul on kliendi otsustada, kas toidud serveeritakse marmiitides (bufee-stiilis) või kantakse lauda. Pakume catering-teenust nii väiksematele seltskondadele kui mitmesaja osalejaga üritustele.

Oleme teenindanud pidusid suuremates ja väiksemates peokohtades, sealhulgas

Tartu Ülikooli ajaloomuuseum, Tartu Ülikooli botaanikaaed, Tõravere ObservatooriumSaksa Kultuuri Instituut, Tartu laulupeomuuseum, trükimuuseum, Tartu mänguasjamuuseum, eri üliõpilaskorporatsioonide ruumid, samuti väljaspool Tartut eri mõisates (näiteks Mooste Folgikoda) ja puhkemajades (näiteks Palu Puhkekeskus, Ilbu Jahi- ja puhkemaja, Vapramäe Villa, Kanni puhkemaja). Samuti kultuuri- ja spordiasutused: Rannu rahvamaja, Reola kultuurimaja, Laeva kultuurimaja, Tartumaa tervisespordikeskus, Elva Jahilasketiir, jne.

Meie koostööpartnerid Võrtsjärve ääres on Kiviranna puhkemajaVaibla PuhkekeskusVehendi motell ja Jõesuu turismitalu, Jõgevamaal teeme koostööd Mäeotsa Puhketaluga.

Pakume võimalust sündmuste tähistamiseks meie Nõos asuvas kohvikus ning Eesti Maaülikooli peahoone kohvikus*.

*Maaülikooli peahoone kohvikut on võimalik sündmuste läbiviimiseks kasutada ainult õhtusel ajal ja nädalavahetuseti.

Kust saab Soolo Cateringi tooteid osta?

Lisaks catering-teenusele pakume Teile kehakinnitamise võimalust:
- Soolo kohvikus (Oja 14, Nõo). Päevapraadi pakume tööpäeviti kell 11-14 - muul ajal avatud ettetellimisel.
- Eesti Maaülikooli peahoone kohvikus (Fr.R.Kreutzwaldi 1a). Lõunapakkumised kell 11.00-14.30.

Meie valmistatud kulinaariatooteid (sült, pasteet, salatid) on müügil COOP-i kauplustes Nõos ja Elvas ning Haraldi kaupluses Nõos. Sülti ja pasteeti on võimalik osta ka Tartu Turult.

Laiem valik kulinaaria- ja peolauatooteid, aga samuti pagaritooteid on saadaval ettetellimisel.