Pakume catering-teenust Sinu poolt valitud kohas või meie kohviku ruumides erinevateks tähtpäevadeks – sünnipäevad, pulmad, peied, grillpeod, piknikud, jne. Meilt on võimalik tellida toitlustamisteenus ka konverentsideks, seminarideks, väliüritusteks.


Kliendid, kes ikka ja jälle meie poole pöörduvad, hindavad meie

  • enam kui 25-aastast kogemust toitlustusvaldkonnas
  • maitsvat, naturaalsest toorainest valmistatud toitu
  • kvaliteetset teenindust


Võimalik on valida nii täisteenus (laua katmise ja koristamise ning jooksva teenindamisega) kui soodsama võimalusena ainult kohaletoimetamise teenus (või hoopis ise toitudele järgi tulla). Täisteenuse puhul on kliendi otsustada, kas toidud serveeritakse marmiitides (buffee-stiilis) või kantakse lauda. Pakume catering-teenust nii väiksematele seltskondadele kui mitmesaja osalejaga üritustele.


Oleme teenindanud pidusid suuremates ja väiksemates peokohtades, sealhulgas

Tartu Ülikooli ajaloomuuseum, Tartu Ülikooli botaanikaaed, Tõravere Observatoorium,  Saksa Kultuuri Instituut, Tartu laulupeomuuseum, trükimuuseum, Tartu mänguasjamuuseum, lodjakoda, erinevate üliõpilaskorporatsioonide ruumid, samuti väljaspool Tartut erinevates mõisates (näiteks Mooste Folgikoda) ja puhkemajades (meie koostööpartner Võrtsjärve ääres on Vehendi motell ja Jõesuu turismitalu) - näiteks Palu Puhkekeskus, Rannu rahvamaja, Reola kultuurimaja, Laeva kultuurimaja, Tartumaa tervisespordikeskus, Elva Jahilasketiir, jne.

Lisaks catering-teenusele pakume Teile kehakinnitamise või lihtsalt mõnusa äraolemise võimalust meie ruumikas, ent hubases söögisaalis Nõos, aadressil Oja 14. Päevapraadi pakume tööpäeviti kell 11-14.

2017. aastal olime Äripäeva catering-firmade TOP-is 26. kohal, 2018. aastal tõusime 22. kohale.